fbpx
Gabinet Kosmetyczny Karoll

Witaj!

Gabinet Kosmetyczny Karoll proponuje Tobie profesjonalne, kompleksowe zabiegi i usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie, dobrane do indywidualnych potrzeb, w przyjaznej, miłej i intymnej atmosferze.

Kosmetolog Gdańsk Karolina RatajczykO mnie

Nazywam się Karolina Ratajczyk. Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz licencjonowanym kosmetologiem. Od ponad 12 lat pomagam kobietom w wydobywaniu i utrzymywaniu ukrytego w nich piękna.

Każda osoba jest dla mnie szczególnie ważna, dlatego w moim gabinecie jest otoczona wyjątkową opieką. Indywidualne podejście do moich Klientów sprawiło, że mam duże grono stałych bywalczyń, które są ze mną już od wielu lat.

Gabinet kosmetyczny ze światowymi nowościami w Gdańsku

Rozwój oraz poszerzanie wiedzy jest dla mnie niezwykle istotne, ponieważ chcę aby moi Klienci otrzymywali najnowsze i najlepsze usługi, którymi cieszą się kobiety na całym świecie. Uwielbiam się ciągle doskonalić, podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje.

Kosmetyki najwyższej jakości

Lubię dawać moim Klientom to co najlepsze, dlatego w swojej pracy używam kosmetyków topowych marek: produkowanej w Niemczech od ponad 55 lat Jean d'Arcel oraz Włoskiego producenta bioceutyków Natinuel.

Zabiegi specjalnie dla Ciebie

Po przeprowadzeniu konsultacji, która umożliwia rozpoznanie potrzeb, oczekiwań oraz stanu zdrowia i kondycji skóry, komponuję indywidualnie dobrane zabiegi i terapie. Pomagam także dopasować odpowiednią pielęgnację domową. Dzięki takiemu podejściu w moim salonie każdy może poczuć się wyjątkowo.

Wyjątkowe miejsce

Gabinet Kosmetyczny Karoll jest zlokalizowany w Dolnym Wrzeszczu, na ulicy Wajdeloty, w odległości krótkiego spaceru od stacji SKM i od przystanków tramwajowych przy placu Komorowskiego. W pobliżu znajdują się bezpłatne miejsca postojowe.

Zrewitalizowana, przyjazna okolica, sąsiedztwo tętniących życiem klimatycznych knajpek i sklepików ze starociami dają pozytywną energię i sprzyjają relaksowi. Tu życie zwalnia tempo… Panuje miła, intymna atmosfera, dzięki czemu odzyskasz dobre samopoczucie podczas profesjonalnych i kompleksowych usług kosmetycznych.

Do zobaczenia!

Karolina Ratajczyk